VellaNova Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii | Nasz zespół
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Nasz zespół

mgr. Dominika Wróblewska

właściciel salonu, kosmetolog z zawodu i prawdziwej pasji. Specjalista z 10 letnim doświadczeniem, specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, healthy aging oraz terapiach owłosionej skóry głowy, takich jak łysienie, czy różnego rodzaju dermatozy. Nieustannie pogłębia wiedzę i szuka nowych, innowacyjnych rozwiązań.

mgr. Ilona Muras

kosmetolog, w VellaNova zajmuje się klientami od stóp do głów. Kocha pracę z ludźmi i można tego doświadczyć przy każdej wizycie. Kosmetologię lubi przede wszystkim za jej różnorodność. Do Ilony możecie umówić się na manicure, pedicure, ale przede wszystkim zabiegi na twarz i ciało. Jej specjalnością są zabiegi z użyciem sprzętu Hi Tech.

Oliwia Jakubowska

kosmetolog w trakcie studiów magisterskich, ze szczególną (certyfikowaną) umiejętnością wykonywania Masażu KOBIDO w przeróżnych wariantach. Interesuje się diagnostyką skór problematycznych i w tym obszarze stara się poszerzać swoją wiedzę. Oliwia wykonuje również zabiegi manicure i pedicure.

Lek. med. estetycznej - Tomasz Mankiewicz

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz, ekspert medycyny estetycznej w zakresie remodelingu rysów twarzy, osocza bogatopłytkowego, wykorzystania toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”.