VellaNova Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii | WIZAŻ i STYLIZACJA BRWI
15706
page-template-default,page,page-id-15706,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

WIZAŻ i STYLIZACJA BRWI

Makijaż pozwala wyeksponować urodę i wydobyć tkwiące w nas piękno. Różnorodność proponowanych sesji daje gwarancję doboru najbardziej odpowiedniego makijażu do osobowości klientki, oraz okoliczności, którym jest sesja dedykowana. Profesjonalny makijaż powinien być zgodny z aparycją kobiety i jej charakterem, tak aby stanowił nie tylko pewnego rodzaju artystyczne dzieło na żywej materii, ale wydobywał indywidualność modelki. Drugą ważną cechą profesjonalnego makijażu jest umiejętne zamaskowanie niedoskonałości skóry lub plastyczne modelowanie konturu twarzy. Istotą profesjonalnego makijażu jest najdoskonalsze zbliżenie wyglądu do aktualnego kanonu piękna.
W ofercie znajdziecie Panie makijaż ślubny, fotograficzny, wieczorowy, karnawałowy, sylwestrowy oraz dzienny.

Dodatkowo proponujemy podstawową kosmetykę okolicy oczu tj. henna rzęs i brwi z regulacją.
Farbowanie henną wykonywane jest zarówno na rzęsach jak i brwiach, dzięki czemu spojrzenie staje się głębokie, a rysy twarzy wyostrzone. Dobrze wyregulowane brwi nadają twarzy bardziej atrakcyjny wygląd.