VellaNova Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii | MANICURE & PEDICURE
15577
page-template-default,page,page-id-15577,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

MANICURE & PEDICURE

Zdrowe, zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety bez względu na wiek. Dłonie, które zawsze są odsłonięte i narażone na działanie czynników zewnętrznych jak wiatr, zimno, słońce, zanieczyszczenia środowiska oraz substancje chemiczne i detergenty, potrzebują odpowiedniej, profesjonalnej pielęgnacji.
W naszej ofercie znajduje się manicure hybrydowy kolor/french, manicure vinylux, manicure klasyczny kolor/french, manicure japoński, manicure z odżywką oraz peeling, parafina i masaż dłoni.

Pielęgnacja stóp powinna być wykonywana regularnie przez cały rok. Prawidłowe opracowanie płytki paznokciowej oraz pięt zapobiega problemom w postaci wrastających paznokci czy pękających pięt.
W naszej ofercie pedicure hybrydowy kolor/french, pedicure vinylux, pedicure klasyczny kolor/french, pedicure z odżywką oraz peeling, parafina i masaż stóp.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu zabiegu manicure i pedicure używane są w większości artykuły jednorazowe, a narzędzia wielorazowego użytku poddawane są sterylizacji w autoklawie medycznym.